32. Pohled na Heidelberg
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 55 cm, rámování: 70 x 116 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.06.2021 19:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč