325. Hostina
Signováno vlevo nahoře, masivně rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 150 cm, výška: 61 cm, rámování: 91 x 180 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 07.06.2021 21:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč