Louka a stromy

signováno monogramem J.D., rámováno
Technika: olej na překližce, datace: 1900
Šířka: 22 cm, výška: 13 cm, rámování: 23,5 x 32

Konec dražby: 12.06.2023 20:21 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč