Louka a stromy
signováno monogramem J.D., rámováno
Technika: olej na překližce, datace: 1900
Šířka: 22 cm, výška: 13 cm, rámování: 23,5 x 32
Konec dražby: 12.06.2023 20:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč