Pohled na náves

Signováno vpravo dole, orámováno, oděrky na plátně
Technika: olej na plátně
Šířka: 35 cm, výška: 23 cm, rámování: 35 x 46 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 21.01.2021 20:13 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč