331. signováno JP - skica
signováno a datováno uprostřed dole, zaskleno
Technika: kresba na kartonu, datace: 1916
Šířka: 43 cm, výška: 53 cm, rámování: 57 x 47 cm
Konec dražby: 14.07.2019 17:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 300 Kč