Chlapečkova koupel

Nesignováno, nerámováno
Šířka: 14 cm, výška: 17 cm, rámování: volný grafický list
Stav: poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 21:50 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 200 Kč