334. Portrét ženy
Signováno a datováno vpravo dole, nerámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1950
Šířka: 40,5 cm, výška: 60 cm
Konec dražby: 05.01.2022 21:51 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč