334. Portrét ženy

Signováno a datováno vpravo dole, nerámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1950
Šířka: 40,5 cm, výška: 60 cm

Konec dražby: 05.01.2022 21:51 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč