338. Pokušení svatého Antonínka
nesignováno, zaskleno a rámováno
Technika: kresba
Šířka: 32 cm, výška: 19 cm, rámování: 30 x 43,5 cm
Konec dražby: 15.06.2021 21:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč