34. Partie z Českého ráje
Rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 53 cm, výška: 43 cm, rámování: 58 x 68 cm
Konec dražby: 12.07.2022 20:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč