Zimní město

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 62 cm, výška: 47 cm, rámování: pošk. 58 x 64 cm

Konec dražby: 30.11.2021 19:16 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč