341. Portrét muže
signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: akvarel, materiál: karton
Šířka: 18,5 cm, výška: 18,5 cm, rámování: 31 x 30,5 cm
Konec dražby: 08.06.2020 22:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč