343. Stromy podél vody
rámováno v blondel rámu
Technika: olej na kartonu
Šířka: 69 cm, výška: 50 cm, rámování: 62 x 82 cm
Konec dražby: 08.06.2020 22:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč