Vesnice

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 58 x 79 cm

Konec dražby: 07.06.2021 21:51 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč