345. Květiny
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 65 cm, výška: 48 cm, rámování: 58 x 75 cm
Konec dražby: 08.06.2020 22:52 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč