Zamrzlá krajina

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1940
Šířka: 65 cm, výška: 42,5 cm, rámování: pošk. 54 x 76 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 07.06.2021 21:52 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč