346. Pod klášterem
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 38 cm, výška: 51 cm, rámování: 60 x 46,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.12.2021 21:57 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč