347. Stoka
Rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 38,5 cm, výška: 32,5 cm, rámování: 32,5 x 38,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.12.2021 21:58 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč