Dívka na ulici - L Formát

signatura nenalezena, rám poškozen
Technika: olej na plátně
Šířka: 48 cm, výška: 82,5 cm, rámování: 90 x 55,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 07.06.2021 21:53 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč