348. Les
nesignováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 29 cm, výška: 46 cm, rámování: 57,5 x 40 cm
Konec dražby: 10.02.2020 18:57 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč