35. Krajina s postavami
Technika: olej na dřevě
Šířka: 18 cm, výška: 12 cm, rámování: 22 x 28 cm
Konec dražby: 05.01.2022 19:22 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 800 Kč