35. Ženy
ručně vyšívaná tkanina s motivem čtyř žen, signováno a datováno vpravo dole. Číslováno 29/250
Datace: 1960
Šířka: 60 cm, výška: 74 cm, rámování: 77 x 62 cm
Konec dražby: 14.07.2019 13:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč