352. Kopáč
Signováno monogramem vpravo dole K.B, volný grafický list, na reversu popisek
Technika: perokresba
Šířka: 17 cm, výška: 22 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 21.01.2021 22:26 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč