356. Krkonoše
rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 30 cm, výška: 24 cm, rámování: 32 x 37,5 cm
Stav: mírně poškozená malba
Konec dražby: 08.06.2020 22:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč