359. Akt ženy zezadu
signováno vpravo dole, na rámu oděrky
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 70 cm, rámování: 83 x 62
Konec dražby: 09.06.2020 22:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč