Barevné domky

Nerámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 32 cm, výška: 46 cm

Konec dražby: 07.06.2022 20:22 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč