36. Dívka v závoji
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, materiál: fixována na kartonu
Šířka: 44 cm, výška: 52 cm
Konec dražby: 26.11.2019 20:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč