Dvě dívky u stolu

stará malba ve stylu 17. století, restaurováno, plátno fixováno na karton v pozdější době, mírně prohnuto
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 42 cm, výška: 50 cm, rámování: 63 x 57 cm

Konec dražby: 11.06.2018 19:40 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč