36. Dvě dívky u stolu
signováno vlevo dole, stará malba ve stylu 17. století, restaurováno, plátno fixováno na karton v pozdější době, karton mírně prohnut, rámováno ve starém zlaceném rámu
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 42 cm, výška: 50 cm, rámování: 63 x 57 cm
Konec dražby: 11.06.2018 19:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč