36. Lesní říčka
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1953
Šířka: 57 cm, výška: 43 cm, rámování: 58 x 71,5 cm
Konec dražby: 07.06.2021 19:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč