361. Romantická krajina
vpravo dole Geb LB 1805 LB 1885, chybí sklo
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 43 cm, výška: 30 cm, rámování: 61 x 72 cm, pasparta
Konec dražby: 10.02.2020 18:59 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč