364. V prérii
signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 19 cm, výška: 29 cm, rámování: 52 x 40 cm
Konec dražby: 28.07.2019 18:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč