37. Cesta polem
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 45 x 62 cm
Konec dražby: 09.06.2020 20:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč