37. Osamělý jezdec ve stylu Věšína
malba ve stylu Jaroslava Věšína, signatura nenalezena, původní zaclacený blondel rám
Technika: olej na plátně, datace: 19. století
Šířka: 55,5 cm, výška: 71 cm, rámování: 72 x 87 cm
Stav: vynikající
Konec dražby: 26.09.2017 18:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč