37. Pohled na moře
signováno a datováno vpravo dole, volná deska prohnutá
Technika: olej na malířské desce, datace: 1961
Šířka: 43 cm, výška: 57 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 19.06.2019 20:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč