376. Louka v rozkvětu
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 39 cm, výška: 29 cm, rámování: 33 x 43
Konec dražby: 28.07.2019 18:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč