38. Cesta na remízku
Signováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 50,5 x 60,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 28.05.2023 15:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč