38. Návrh Album
Signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1867
Šířka: 41 cm, výška: 28 cm, rámování: 30,5 x 43,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.01.2022 19:32 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč