38. Pařížská ulička
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 61 cm, výška: 78,5 cm, rámování: 92 x 74 cm
Konec dražby: 08.11.2021 20:26 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč