Pařížská ulička

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 61 cm, výška: 78,5 cm, rámování: 92 x 74 cm

Konec dražby: 08.11.2021 20:26 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč