Průhonice a pohled na město

Signováno a datováno dole uprostřed, rámováno a zaskleno
Technika: suchá jehla, datace: 1991
Šířka: 7 cm, výška: 10 cm, rámování: 22 x 19 cm

Konec dražby: 22.06.2022 19:12 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč