38. Průhonice a pohled na město
Signováno a datováno dole uprostřed, rámováno a zaskleno
Technika: suchá jehla, datace: 1991
Šířka: 7 cm, výška: 10 cm, rámování: 22 x 19 cm
Konec dražby: 22.06.2022 19:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč