390. Lhotský - V zimě
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno.
Technika: tempera, datace: 1985
Šířka: 51 cm, výška: 41 cm, rámování: 54 x 64 cm
Konec dražby: 28.07.2019 18:58 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč