39. Kytice
signováno tužkou vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 32 cm, výška: 42 cm, rámování: 62 x 50
Konec dražby: 10.04.2018 18:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč