391. Objekt
signováno a datováno vpravo dole.
Technika: pastel na kartonu, datace: 1973
Šířka: 43 cm, výška: 56 cm, rámování: 65,5 x 53 cm
Konec dražby: 28.07.2019 18:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč