396. Škach - Dva domy
signováno a datováno vpravo dole.
Technika: olej na plátně, datace: 1950
Šířka: 45 cm, výška: 40 cm, rámování: 52 x 57 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 28.07.2019 19:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč