398. Jarní tání
Signováno a datováno vpravo dole.
Technika: olej na sololitu, datace: 1985
Šířka: 53 cm, výška: 44 cm, rámování: 49,5 x 58 cm
Konec dražby: 28.07.2019 19:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč