399. Vysoký les
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno.
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1953
Šířka: 29 cm, výška: 43 cm, rámování: 63 x 48,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 28.07.2019 19:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč