400. Český Krumlov
signatura nenalezena, zaskleno, mírně skvrny
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 50 cm, rámování: 57 x 46,5
Konec dražby: 28.07.2019 19:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč