Abstrakce

signováno a datováno tužkou uprostřed dole
Technika: lept na kartonu, datace: 1981
Šířka: 12 cm, výška: 15 cm, rámování: 29 x 24 cm

Konec dražby: 12.12.2018 18:08

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 750 Kč