4. Cesta z Gairloch ve Skotsku
na reversu anotace 1844, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 30 cm, výška: 20 cm, rámování: 32 x 42 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 23.05.2022 20:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč