4. Mašek - Podzimní nálada
signováno a datováno vlevo dole
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1957
Šířka: 49 cm, výška: 38 cm, rámování: 57 x 71 cm
Konec dražby: 10.09.2020 20:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč