4. Matka s dětmi
Rámováno, dvě praskliny, na reversu štítek uměleckého rámování
Technika: kombinovaná technika, materiál: kost fixována na dřevě, datace: 19. století
Šířka: 19 cm, výška: 23 cm, rámování: 36 x 32,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.11.2021 20:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 600 Kč